Hagepotter

Hagepotter , vaser og kurver av betong er dekorasjoner for hagen , naturen på terrasser og balkonger .
I potter , kan vaser og kurver plasseres ulike blomsterdekorasjoner , planter som har gode sykepleiere. Stort utvalg av betong blomsterpotter Hagen byr på mange muligheter, vi har ulike design og størrelser av potter , interessant form fra en rund bolle på figurer av barn. Arrangement vegetasjon i huset og hagen er avhengig av valg av blomsterpotter.

Vi inviterer deg til å handle for no.DoDeko.pl

Vise som Rutenett Liste

Items 1-12 of 229

Set Descending Direction
 1. SKU: 2185 Vase - blomsterpotte - amfora av betong
  733,99 kr

  En vakker amfora laget av betong - en vase og en hagepotte i en - som et dekorativt element i hagen og inngangsporten.

  Learn More
 2. SKU: 2205 Figurka chłopca + doniczka
  283,14 kr

  Chłopiec w kapeluszu w połączeniu z doniczką na kwiaty - piękna figura ogrodowa z białego betonu, jest lekko patynowana szarą farbą.

  Learn More
 3. SKU: 2212 Dziewczyna z koszami 68 cm - donica
  509,65 kr

  Rzeźba kobiety z koszykiem kwiatów i koszem - doniczką na kwiaty jest wykonana z białego betonu i patynowana szarą farbą. Figura dekoracyjna jest mrozoodporna.

  Learn More
 4. SKU: 2213 Doniczka ogrodowa z figurką dziewczynki
  267,41 kr

  Doniczka i figurka dziewczynki w jednym - połączenie ozdoby i użytecznosci. Figura kwiatowa wykonana jest z wysokiej klasy białego betonu. Donica betonowa jest mrozoodporna.

  Learn More
 5. SKU: 2217 Donica betonowa ø 55 cm
  692,12 kr

  Donica betonowa w klasycznym wydaniu wykonana jest z wysokiej klasy betonu, jest mrozoodporną donicą i posiada odływ na wodę.

  Learn More
 6. SKU: 2218 Wazon z różami w stylu rokoko
  660,66 kr

  Betonowy wazon z różami wykonany metodą ręczną, odporny na mróz, słońce, z wysokiej klasy betonu architektonicznego. Donica ogrodowa rokoko posiada odpływ na wodę.

  Learn More
 7. SKU: 2219 Doniczka z kociakami
  361,79 kr

  Doniczka betonowa z kociakami - słodka ozdoba na każde podwórko i ogród. Donica ogrodowa wykonana jest z mrozoodpornego betonu i posiada otwór na wodę.

  Learn More
 8. SKU: 2220 Donica beczka duża
  408,98 kr

  Donica betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 wielkości donic.

  Learn More
 9. SKU: 2221 Donica beczka średnia
  346,06 kr

  Średnia doniczka betonowa beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Doniczka ogrodowa wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 10. SKU: 2222 Donica beczka mała
  283,14 kr

  Mała doniczka betonowa do ogrodu - beczka to klimatyczna aranżacja do ogrodu. Donica betonowa  wykonana jest z wysokiej klasy betonu i jest mrozoodporna. Są 3 różne wielkości doniczek beczek.

  Learn More
 11. SKU: 2225 Kwadratowa nowoczesna donica
  As low as 639,93 kr

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

  Dobrze prezentuje się nie tylko na tarasach czy balkonach, ale także w biurach. Za pomocą tej minimalistycznej donicy możemy w ciekawy sposób podzielić wnętrze.

   

   

  Learn More
 12. SKU: 2226 Prostokątna nowoczesna donica
  As low as 732,01 kr

  Doniczka o uniwersalnym kształcie - nada się do każdego pomieszczenia lub ogrodu i pięknie wyeksponuje rośliny.

  Donice wykonane z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodach i na tarasach. Donice posiadają otwory odpływowe.

   

  Learn More
Page
per side
Contact Us